Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра дошкільної освіти Позанавчальна діяльність Вітаємо Раїсу Андріївну Шулигіну з Днем народження!🌷

Вітаємо Раїсу Андріївну Шулигіну з Днем народження!🌷

💐2️⃣2️⃣ жовтня відзначає свій День народження доцент кафедри дошкільної освіти Шулигіна Раїса Андріївна!

🔝⚖️ Бажаємо Вам професійних злетів і стабільності!
☺️🏆 Нехай спокій і благополуччя завжди живуть в душі, удача супроводжує у всіх починаннях, а вдома завжди чекає затишок і турбота близьких!

🌈🙂 Хай життя, як мозаїка, складається з радості, незабутніх подій, а кожен новий день дарує прекрасний настрій!
☺️🤗 Активного та насиченого душевною гармонією Вашого життя!

🤩 Нехай накопичений життєвий досвід і мудрість допоможуть реалізувати нові горизонти!
🥳🙌 Радість, оптимізм і удача ніколи не залишають Вас, а самі добрі слова і побажання, сказані в цей день, втіляться в життя!
Вітаємо! 🌷🌺🌸🌻🌼

Шулигіна Р. А. 22.10.23 1Шулигіна Р. А. 22.10.23 1