Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра дошкільної освіти Позанавчальна діяльність Студенти у Державній науково-педагогічній бібліотеці України імені В. О. Сухомлинського

24 жовтня 2023 року студенти 1 курсу спеціальності 012 «Дошкільна освіта» педагогічного факультету Українського державного університету імені Михайла Драгоманова разом із завідувачкою кафедри дошкільної освіти, доктором педагогічних наук, професором Ганною Цвєтковою в рамках освітньо-інформаційного лекторію відвідали Державну науково-педагогічну бібліотеку України імені В. О. Сухомлинського НАПН України (далі ДНПБ).

Провела оглядову екскурсію для студентів головний бібліограф відділу науково-методичної, соціокультурної та міжнародної діяльності ДНПБ Міляуша Лапада.

ДО Бібл ВО Сухомл 24.10.23 1

Ознайомила майбутніх вихователів із експозицією кімнати-музею рідкісної книги та прочитала лекцію «Рідкісні видання у фонді ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського як об’єкт національного культурного надбання України» завідувач відділу зберігання фонду та обслуговування користувачів ДНПБ Оксана Бондарчук.

Про роботу читального залу Фонду В. О. Сухомлинського ДНПБ та нові наукові видання та онлайн-проєкти представила науковий співробітник сектору сухомлиністики відділу педагогічного джерелознавства та біографістики Леся Сухомлинська.

Завідувач відділу науково-методичної, соціокультурної та міжнародної діяльності Олена Гончаренко прочитала лекцію «Електронні інформаційні ресурси ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського у розвитку педагогіки, психології та освіти».

Із можливостями електронного каталогу ДНПБ та онлайн послугами ДНПБ ознайомила головний бібліотекар відділу організації фонду та обслуговування користувачів Людмила Мелещенко.

Вдячні фахівцям бібліотеки за цікаву та змістовну екскурсію.

ДО Бібл ВО Сухомл 24.10.23 1