Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра дошкільної освіти Позанавчальна діяльність Одна з наших студенток стала викладачем польської мови в приватному навчальному закладі "Мандаринка"🍊🇵🇱

Глушко Богдана, студентка 2 курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти денної форми спеціальності "Дошкільна освіта" Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова ділиться своїми набутими знаннями польської мови з дітьми.👩‍👦

"Одного дня, прийшовши на практику, я побачила в розкладі занять польську мову. Мене це дуже зацікавило, адже я ніколи раніше не бачила, щоб дошкільники вивчали саме цю іноземну мову. Я вирішила запитати про це і отримала відповідь: "Шукаємо викладача". Саме тоді в голові загорілася та сама "лампочка"💡і я зрозуміла: треба.

студ викл польської 2023

Повторення вивченого матеріалу, пошук методик викладання іноземної мови для дітей дошкільного віку, розробка карток... Якось так пройшли мої дні в очікуванні. Найтяжче – це чекати⌛️. Адже я вже так цим загорілася,що лягала спати з думками про цю роботу. І ось приходить день, коли я маю йти на перше пробне заняття, на якому був присутній методист закладу. Чи було мені страшно?🤔Хвилювання було, але я була впевнена в своїх силах, адже знала, чого саме прагну: навчити дітей.💪🏻Хоча б на цьому першому занятті я хотіла їх навчити рахувати до 10-ти польською мовою. І мені все вдалося! Наразі я здійснила свою мрію, до реалізації якої я готувалася не один день. Я безмежно вдячна викладачам, які надають мені знання з базових фахових дисциплін. Та найбільша подяка – за віру в мене та мотивацію❤️‍🩹".

Наразі Богдана викладає польську мову у декількох групах садочку.👩🏻‍🏫Діти з цікавістю опановують матеріал, адже він розроблений в ігровій формі. А як всім відомо: діти навчаються через гру.🧸Кожного заняття на дітей чекає щось нове та цікаве. Руханка з жабкою, кубики настрою і цифра "6", яка дуже "магічною" дією перетворюється на цифру "9".

Це одна з небагатьох історій,яка розповідає про те, що все лише у ваших руках. Ваші віра та прагнення приведуть до результату, якщо наполегливо працювати та йти до своєї мети💪🏻✨️.

💐Віват дошкіллю!