Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра дошкільної освіти Позанавчальна діяльність Вітаємо колегу з відзнакою за висококваліфікований науковий патронат

Вітаємо колегу з відзнакою за висококваліфікований науковий патронат

💐🏆👏 Колектив кафедри дошкільної освіти педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова щиро вітає к.п.н. доцента кафедри дошкільної освіти Козак Тетяну Валентинівну з отриманням Подяки від Київського обласного територіального відділення Малої академії наук України за висококваліфікований науковий патронат ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

🙌🌠 Зичимо й надалі Тетяні Валентинівна продуктивних професійних результатів, творчих злетів, натхнення, успіхів в подальшій роботі!

Подяка Козак Т 11.11.23