Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра дошкільної освіти Позанавчальна діяльність Свято студентів спеціальності "Дошкільна освіта" Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова

👫🎓🎉 День студента – це завжди весело, завзято, круто та дотепно! Саме так можна схарактеризувати свято, яке організували й провели 2️⃣0️⃣ листопада студенти спеціальності "Дошкільна освіта" Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова.

🧑‍💼🎙У своєму вітальному слові декан Педагогічного факультету професор Тарас Олефіренко побажав студентам не тільки успіхів у навчанні, а й наповненого радощами й позитивними спогадами студентського життя, і, звісно, найшвидшої Перемоги й миру!

🎨😀 ✍️🖼 🎂 У святково прибраній аудиторії студенти із задоволенням брали участь у цікавих конкурсах та вікторинах, малювали, читали вірші, отримували подарунки від студентської ради (представник Богдана Глушко, студентка 2️⃣ курсу спеціальності "Дошкільна освіта") та щирі вітання й смаколики від наставників – викладачів кафедри дошкільної освіти на чолі з завідувачкою, професоркою Ганною Цвєтковою.

🤩🥰😘 Ганна Георгіївна привітала студентство з чудовим святом та побажала всім творчого зростання, натхнення й нових звершень.
☺️👍👏 Висловлюємо подяку всім студентам 3️⃣-го курсу спеціальності "Дошкільна освіта" (особливо ведучим та учасникам – Єлизаветі Бабенко, Наталії Бузинській, Наталії Каленченко...) та куратору Вірі Корх за підготовку свята.

🇺🇦🙌 Разом до Перемог!!!

День студента ДО ПФ 17.11.23