Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра дошкільної освіти Позанавчальна діяльність «Дебют першокурсника 2023» на Педагогічному факультеті: «Серце дітям»

«Дебют першокурсника 2023» на Педагогічному факультеті: «Серце дітям»

🥳😎🫶👯‍♀️💃🕺 Дебют першокурсника – це один із найбільш масштабних і грандіозних фестивалів серед студентства. Запальним веселим та драйвовим заходом ознаменувався «Дебют першокурсника 2023» на Педагогічному факультеті, до якого долучилися завідувачка кафедри дошкільної освіти, проф.Цвєтвова Ганна Георгіївна, викладачі кафедри дошкільної освіти та студенти дошкільної освіти, команда «Серце дітям»❤️👧🏼🧒🏻.

Дебют 1к. ПФ 16.10.23 02Дебют 1к. ПФ 16.10.23 02

👶🍭🍬🛝🤗🪁 Творчий канрі номер команди «Серце дітям» нагадав кожному присутньому у залі про власне дитинство – найщасливіший безтурботний період життя, пора мрій, щирої радості й веселих ігор, про турботи батьків, пов'язані з відвідуванням дитиною закладу дошкільної освіти, хвилюючі моменти виступу їхнього чада на дитячому ранку, почуття гордості за свого юного артиста чи артистку.

🏆👏💫 За свій вмілий акторський талант, влучний гумор та харизму почесне журі нагородили команду «Серце дітям» у номінації «Зірковий Потенціал».

🙌 А потужну підтримку нашій команді забезпечили студенти 2-4 курсів спеціальності «Дошкільна освіта», які підготували римовані речівки, яскраві плакати та іншу атрибутику для вболівання.

🌈🌟 Нехай цей дебют стане успішним початком творчого студентського життя наших дорогих першокурсників!

👉 Детальніше про «Дебют першокурсника 2023» на сайті Педагогічного факультету

ВІДЕО↓

🥰🫶 За організацію свята та розважальну атмосферу свята дякуємо Педагогічному факультету та особисто декану проф. Олефіренку Тарасу Олексійовичу!

💐 Вітання переможцям!
👍 Так тримати!