Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра дошкільної освіти Позанавчальна діяльність Казковий світ дитинства "Wonderland" для студентів спеціальності Дошкільна освіта

🤗🫶👧🏼👶🧒🏻 Здобувачам першого (бакалаврського) рівня вищої дошкільної освіти педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова найбільш яскраво запам'ятовується зустрічі та безпосередня взаємодія з дітьми дошкільного віку.

🌳🍁🌲 За ініціативою к.п.н. доцента кафедри дошкільної освіти Довбні Софії Олегівни у рамках курсу "Педагогіка дошкільна" зі студентами 2️⃣ курсу групи ІІ-А проведене семінарське практичне заняття "Творимо осіннє дерево" з дітьми середньої та старшої групи у приватному закладі дошкільної освіти "Wonderland".

🥰 Приємні враження від спілкування та взаємодії залишилися як у самих дітей, так і в студентів.

💌 Позитивний відгук від семінарського заняття у такому форматі залишила студентка 2️⃣ курсу Голошубова Анастасія: "Мені сьогоднішній день в садочку дуже сподобався. Він пройшов дуже цікаво і продуктивно. Наша група з дітками старшої групи зробили яскраве осіннє дерево. Дітям дуже сподобалося вони активно і з цікавістю брали участь у створенні цього дерева. Після цього ми з дітками старшої і середньої груп сходили на прогулянку і чудово провели час. Я дуже задоволена, що мала змогу сьогодні відвідати дитячий садочок та поспілкуватися з дітьми і зарядитися від них позитивною енергією".

🤝☺️ Вдячні приватному закладу дошкільної освіти "Wonderland" за можливість "зануритися у казковий світ дитинства".

Студенти у Wonderland 10.2023