Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра дошкільної освіти Позанавчальна діяльність Відзначення Всеукраїнського Дня дошкілля (27.09.23)

Відзначення Всеукраїнського Дня дошкілля (27.09.23)

🫶✨🎉🎈Ошатна осінь багата не лише на золото й багрянець, а й на урочистості. Ось і 27 вересня студенти спеціальності "Дошкільна освіта" разом зі своїми наставниками на чолі із завідувачкою кафедри дошкільної освіти, професоркою Ганною Цвєтковою, відзначили Всеукраїнський День дошкілля.

🥰🎻💃👯‍♀🎙 Святкова зйомка концерту вдалася на славу – майстерні номери студентів, чарівна скрипка, виступи заслуженої артистки України Руслани Лоцман, гра на сопілці наймолодших учасників – братиків Андрущенків, чуттєва хореографія, присвячена звитяжним воїнам і ... декламування вірша Ліни Костенко викладачами кафедри – це те, що надихає і наближає довгоочікувану Перемогу. 🇺🇦

💙💛 Слава нашим захисникам!
Слава Україні! Подяка всім мужнім освітянам!

🙏 Нехай наступне свято працівників освіти буде мирним.

День Дошкілля 27.09.23

День Дошкілля 27.09.23День Дошкілля 27.09.23 2