Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра дошкільної освіти Позанавчальна діяльність Студенти спеціальності Дошкільна освіта відвідали Київський Палац дітей та юнацтва

☀️🍁👫🏣🎨 Чудового сонячного осіннього дня 2️⃣8️⃣ вересня 2️⃣0️⃣2️⃣3️⃣ року ми зі студентами 1️⃣ курсу спеціальності 012 «Дошкільна освіта», які навчаються на Педагогічному факультеті Українського державного університету імені Михайла Драгоманова, відвідали Київський Палац дітей та юнацтва (https://palace.kyiv.ua/pro-palacz/).

Гостинні працівники та адміністратори Палацу провели для нас екскурсію по відділах, де ведеться робота у напрямку позашкільної освіти з дітьми від 6️⃣ років та юнаками та дівчатами до 2️⃣1️⃣ року.

КПДЮ ДО 28.09.23 1КПДЮ ДО 28.09.23 1

🐰🐁🦜Ми відвідали відділ біології, де студенти побачили не тільки цікаву біологічну дослідницьку лабораторію, а й живих тваринок у живому куточку (кроликів, шиншил, папуг);
🧗‍♂️відділ туризму та краєзнавства, де нас запросили доєднатися до цікавих крєзнавчих екскурсій рідною Україною;
🎭 інформаційно-творче агентство «ЮН-ПРЕС», де студентів запросили на студії акторської майстерності, блогерства та журналістики;
🧝 відділ івент-менеджменту та арт-проєктів, де ініціативна молода ведуча запросила студентів доєднатися до організації свят та театралізованих івент-проєктів для дітей, а також до літнього дитячого табору у ролі волонтерів або асистентів педагогів.

🌈🎙 Відділ івент-менеджменту та арт-проєктів КПДЮ об`єднує фахівців культурно-мистецької та івент-галузі, які розвивають обдарованих дітей в гуртках сценічної, ігрової та акторської майтерності, художнього слова, ведучих-конферансьє, МС-модераторів, гриму та візажу, пісочної анімації, залучають дітей з особливими освітніми потребами (інклюзивна освіта).

🤝 Також ми познайомились з працівниками та заходами відділу соціальних ініціатив і партнерства (https://palace.kyiv.ua/viddily/viddil-soczialnyh-inicziatyv-i-partne/), який включає Центр вивчення іноземних мов «Лінгва» та кабінет психологічного супроводу, який веде роботу у напрямку психодіагностики, профорієнтації, наукових досліджень, співпраці з освітніми закладами.

👥 Студентів запросили на весняну щорічну наукову-практичну конференцію «Паросток», яку організовує відділ соціальних ініціатив та партнерства КПДЮ.

🖼 Справжню естетичну насолоду ми отримали, споглядаючи виставку художніх робіт відділу образотворчого мистецтва КПДЮ.
🥰 Та найбільше студенти оживилися, коли побачили маленьких діток дошкільного віку у Центрі розвитку дошкільнят «Джерельце» КПДЮ (https://palace.kyiv.ua/viddily/czentr-rozvytku-doshkilnyat-dzherelcz/).

Дітки дошкільного віку мають чудову змогу протягом дня займатися з чуйними та професійними педагогами Палацу в яскравих затишних кімнатах, гуляти на зручному майданчику на свіжому повітрі, харчуватися та відпочивати. З метою безпеки життєдіяльності у підвальному приміщенні КПДЮ обладнано укриття. А наших студентів першокурсників педагоги Центру розвитку дошкільнят запрошували на практику.

🙌 Дякуємо деканату Українського державного університету імені Михайла Драгоманова та гостинним працівникам Київського Палацу дітей та юнацтва за змістовну та захоплюючу екскурсію та опікуванням освітою українських дітей та юнацтва у цей нелегкий час для нашої держави. Дитинству та юнацтву в Україні бути! До нових зустрічей!

P.S.👩🏻‍💼✍️ Старший викладач кафедри дошкільної освіти УДУ імені Михайла Драгоманова Корх Віра Михайлівна