Студенти на гостинах у дитячому садочку "Wonderland"

2 вересня студенти 2 курсу групи 2-А спеціальності "Дошкільна освіта" відвідали дитячий садочок "Wonderland"🧒👧.

Група під керівництвом доцента кафедри дошкільної освіти Софії Олегівни Довбні мала змогу поспостерігати за проведенням заняття з дітьми молодшого дошкільного віку для виконання практичної частини семінарського заняття👩‍💻.

Студенти мали змогу простежити зміни настроїв дітей,їхню активність,поспілкуватися та пограти з дітками👋.
Враження у всіх чудові та неповторні.Всі студенти зарядилися позитивом малечі та готові працювати.
Заради дітей та заради майбутнього 🇺🇦.

Студенти передають вітання закладу дошкільної освіти "Wonderland" та з нетерпінням чекають на наступну зустріч!🤍

Авторка статті: Глушко Богдана, студентка першого (бакалаврського) рівня вищої дошкільної освіти педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова групи 2-А.

Wonderland 12.09.23