Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра дошкільної освіти Оголошення та події кафедри ДО Засідання кафедри дошкільної освіти педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова (27.04.23)

2️⃣7️⃣ квітня 2️⃣0️⃣2️⃣3️⃣ року відбулося засідання кафедри дошкільної освіти педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова.

За організацією завідувачки кафедри дошкільної освіти, докторки пед. наук, професорки Ганни Цвєткової з'ясували такі питання порядку денного:
📚 про стан виконання бакалаврських і магістерських робіт студентами денної та заочної форм навчання;
📜 затвердження протоколу передзахисту та допуск до захисту (за умови проходження антиплагіатної програми);
📕📘📔 про проведення конкурсу наукових робіт на спеціальності «Дошкільна освіта»;
✅🇺🇦🇳🇴 про завершення академічної мобільності в Норвегії студентів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти;
🤗📯 про проведення Дня відкритих дверей спеціальності «Дошкільна освіта»;
👉📲 про організацію кураторами ЄКТС денної та заочної форми навчання вибору вибіркових дисциплін студентами 1, 2, 3 курсів першого (бакалаврського) і другого (магістерського) рівнів вищої освіти;
📇 про заповнення бази та виготовлення додатків до дипломів випускових курсів.
🔗 різне.

засідання кДО 27.04.23 1