Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра дошкільної освіти Оголошення та події кафедри ДО Вітаємо викладачку кафедри з радісною і незабутньою подією всього життя!

Вітаємо викладачку кафедри з радісною і незабутньою подією всього життя!

💍💎💐 Вітаємо викладача кафедри дошкільної освіти Ганну Гладишенко із заручинами — радісною і незабутньою подією всього життя!

👩‍❤️‍👨🔥 Бажаємо, щоб почуття, яке сьогодні горить у ваших серцях, пронеслося, як олімпійський вогонь, через все життя, охороняючи і оберігаючи його від негоди та бурі!

❤️❤️ У серці завжди живе ЛЮБОВ, яка допомагає вистояти у складних життєвих ситуаціях.

🥰😀🙂👨‍👩‍👧‍👦 Нехай попереду вас чекають якомога більше спільних радісних та щасливих моментів.

🫶 Любіть та бережіть один одного і ніколи не забувайте, що любов теж потребує захисту!

заручини Ганна Гладишенко 04.05.23