Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра дошкільної освіти Оголошення та події кафедри ДО Нарада професорсько-викладацького складу кафедри дошкільної освіти Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова (04.06.2024)

Нарада колективу кафедри дошкільної освіти відбулася 4 червня за організації Ганни Цвєткової, завідувачки кафедри дошкільної освіти, докторки педагогічних наук, професорки.

На зустрічі розглядалися питання підготовки до підсумкової атестації бакалаврів і магістрів випускних курсів спеціальності 012 Дошкільна освіта педагогічного факультету та розклад відпустки у 2024 році.

нарада кДО 4.06.24 1