Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра дошкільної освіти Оголошення та події кафедри ДО Консультація з питань комплексного кваліфікаційного екзамену для студентів-випускників (03.06.2024)

🏢📒📝 3️⃣ червня колектив кафедри дошкільної освіти провів для студентів 4️⃣ курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти денної і заочної форми спеціальності 012 Дошкільна освіта педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова консультацію щодо комплексного кваліфікаційного екзамену.

Зі змістом програми підсумкової атестації та структурою білету комплексного кваліфікаційного екзамену познайомила студентів-випускників завідувачка кафедри дошкільної освіти, д.п.н., проф. Ганна Цвєткова.

Викладачі дисциплін (доц. Софія Довбня, доц. Оксана Ступак, доц. Вікторія Гальченко, доц. Тетяна Козак, доц. Вікторія Агіляр, ст.викл. Ірина Товкач) здійснили опис змісту освітніх компонентів, що входять у комплексний кваліфікаційний екзамен; нагадали перелік нормативно-правових документів та програм розвитку з дошкільної освіти; зорієнтували бакалаврів на відповідну літературу для якісної підготовки до іспиту.

консультація для студ ДО ПА 3.06.24 1