Ви тут:  Головна Події Змагання за Кубок Ректора

Змагання за Кубок Ректора

Усупереч підлим обстрілам ворога, який тероризує наш миролюбний народ, ми продовжуємо чинити опір кожний на своєму фронті. Маленькими, але впевненими кроками щодня наближаємо нашу країну до жаданої перемоги. І сила наша в ЄДНОСТІ, у вільних незламних людях!

На жаль, на плечі студентів зараз багато звалилося. Ворог, що проживає на сусідній території, безжально вирвав у них із рук їх безтурботне студентське життя. Але ми боремося! Ми підтримуємо наших студентів, намагаємося зробити їх життя на факультеті комфортним і, оскільки ці роки життя їм ніхто не поверне, ми не ставимо паузу та не натискаємо "Delete" на творчо-виховному фронті, а підлаштовуємося під ті умови, які перед нами ставить держава і проводимо творчі заходи, концерти та турніри. Адже життя у нас одне, іншого такого не буде.

кубок ректора 2022 1

Щиро дякуємо ректорові університету академіку Віктору Петровичу Андрущенку, який сприяв організації турніру з боулінгу за кубок ректора на загальноуніверситетському рівні.

Вдячні голові Студентського парламенту НПУ імені М.П.Драгоманова Катерині Бульчик та Студентському парламенту Педагогічного факультету, які завжди готові підтримати студентів.

Захід відбувся за участю здобувачів вищої освіти разом із нашими відданими та надійними наставниками – проректором із наукової роботи Григорієм Мирославовичем Торбіним, проректором з навчально-методичної роботи гуманітарних факультетів Ігорем Георгійовичем Вєтровим, деканом педагогічного факультету Тарасом Олексійовичем Олефіренком, деканом факультету фізичного виховання та спорту Олексієм Валерійовичем Тимошенком, головою Первинної профспілкової організації студентів НПУ імені М. П. Драгоманова Станіславом Григоровичем Цибіним, начальником Навчально-методичного центру Іриною Сергіївною Маркусь, керівницею Центру молодіжної політики та соціальних комунікацій Тамілою Валентинівною Новіцькою, прессекретарем служби ректорату та керівницею піар-служби університету Тетяною Юріївною Урись.

кубок ректора 2022 1

Пишаємося командою «Прайм» педагогічного факультету та вітаємо наших переможців із почесним першим місцем у турнірі з боулінгу 2022 року.

Дякуємо за можливість зібратися дружною драгоманівською родиною нашим воїнам, які мужньо захищають наш рідний дім, нашу Україну, та дають відсіч підлому ворогу.

Разом – ми сила!

Разом до перемоги!