Ви тут:  Головна Події Особливості організації інклюзивного навчання у закладах загальної середньої освіти в умовах воєнного стану

22 листопада 2022 року, в рамках поглиблення співпраці НПУ імені М.П.Драгоманова зі стейкхолдерами, на базі СЗОШ I–III ступенів №4 Дніпровського району м.Києва відбувся спільний захід кафедри педагогіки та методики початкового навчання Педагогічного факультету і СЗОШ № 4 – НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР «ОСОБЛИВОСТІ ОРГАНІЗАЦІЇ ІНКЛЮЗИВНОГО НАВЧАННЯ У ЗАКЛАДАХ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ».

семінар 22.11.22 01

Семінар був присвячений актуальним питанням організації інклюзивного навчання у ЗЗСО в умовах воєнного стану в Україні у 2022-2023 н.р. та покращенню якісної підготовки учителів початкової школи до даного напрямку професійної діяльності.

семінар 22.11.22 01

У заході взяли участь завучі та вчителі ЗЗСО Дніпровського району міста Києва, професорсько-викладацький склад кафедри педагогіки та методики початкового навчання Педагогічного факультету НПУ імені М.П. Драгоманова та студенти другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності «Початкова освіти».

семінар 22.11.22 01

Під час семінару учасники обговорили стан та актуальні питання організації інклюзивного навчання у ЗЗСО в умовах воєнного стану в Україні, особливості реалізації нормативно-правової бази НУШ; адміністрація школи презентувала методичні рекомендації щодо оформлення ресурсних кімнат для дітей з ООП та ознайомила педагогічних працівників з проблемами та ресурсами організації інклюзивного навчання в закладах освіти.

семінар 22.11.22 01

Дякуємо за сприяння в організації семінару декану нашого факультету – професору Олефіренку Т.О.; за активну участь та змістовну доповідь – заступнику декана з наукової роботи та міжнародних зв’язків, завідувачці кафедри педагогіки та методики початкового навчання, професору Матвієнко О.В.; за гостинність та гарну організацію бази для семінару – стейкхолдеру, директору СЗОШ I–III ступенів № 4 Дніпровського району м. Києва Верьовкіній Ж.Л. та всім його учасникам за плідну роботу та небайдужість до розвитку української освіти в такий нелегкий час для нашої країни.

Відео на Гугл Диску []