Ви тут:  Головна Події 🎓 Запрошуємо на І Міжнародну науково-практичну конференцію «ПЕДАГОГІКА МИСТЕЦТВА ― МИСТЕЦТВО ПЕДАГОГІКИ» (Україна – Туреччина)

Український державний університет імені Михайла Драгоманова спільно з Akdeniz University та Burdur Mehmet Akif Ersoy University запрошує науковців, викладачів, аспірантів і студентів взяти участь у І Міжнародній науково-практичній конференції «ПЕДАГОГІКА МИСТЕЦТВА ― МИСТЕЦТВО ПЕДАГОГІКИ», яка проходитиме з 30 вересня по 7 жовтня 2024 року в Україні та Туреччині. Захід проводиться в рамках ІІІ Міжнародного фестивалю інструментальної музики «Muse» та присвячений 190-річчю УДУ імені Михайла Драгоманова.

Тематика охоплює інноваційні та трансформаційні підходи в освіті, розвиток мистецької, педагогічної, інклюзивної освіти, а саме:

• мистецька освіта
  • педагогічна освіта
  • інклюзивна освіта
  • філософія освіти
  • технологічна освіта

Запрошуємо до участі студентів, викладачів, молодих вчених, дослідників, представників громадськості і всіх зацікавлених фахівців, включно з можливістю проведення майстер-класів і лекцій.

Мови заходу: українська, турецька, англійська.

📢 Форма участі: очна та дистанційна

📥 Реєстрація:
✔️за посиланням: https://forms.gle/xzwfRTesU1hNJeFP8 або
✔️на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (з позначкою «На конференцію: Педагогіка мистецтва»)

💬 Контакт: +38067-439-60-13 (Telegram @TetyanaNova)

Детальніше про умови участі та вимоги до оформлення тез для видання матеріалів конференції в Інформаційному листі⬇️

Україна Туреччина І Міжн конф Пед мист ва 30.09 7.10.2024