Ви тут:  Головна Події Запрошуємо на Випуск 2024 Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова! 🎓✨

Шановні випускники – бакалаври та магістри Педагогічного факультету Українського державного університету імені Михайла Драгоманова! Дорогі колеги!

Запрошуємо вас взяти участь у святковій зустрічі, присвяченій Випуску 2024 Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова, яка відбудеться 11 липня 2024 року о 14:00 в актовій залі Центрального корпусу УДУ імені Михайла Драгоманова (за адресою: 01601, м.Київ, вул. Пирогова, 9).

Вітаємо наших випускників із цією важливою подією і бажаємо щасливої життєвої дороги та безмежних можливостей! 🎉🎓

Чекаємо на Вас із нетерпінням!

випуск 2024 літо запрошуємо