Ви тут:  Головна Події Урочисте нагородження представників освітньо-наукової спільноти Педагогічного факультету на Вченій раді УДУ імені Михайла Драгоманова (продовження)

27 червня 2024 року відбулося засідання Вченої ради університету. Відкрив засідання голова Вченої ради, ректор університету Віктор Андрущенко, озвучивши ті знакові події, що відбулися упродовж червня, та відзначивши найбільш активні факультети та інститути.

Грамоти ВР УДУ 27.06.2024 Collage

Віктор Петрович вручив нагороди викладачам університету. Так, заступник декана педагогічного факультету з навчально-методичної роботи професор Ірина Миколаївна Шапошнікова була нагороджена Грамотою Міністерства освіти і науки України за високі досягнення, плідну наукову, науково-педагогічну та педагогічну діяльність, досягнуті успіхи у справі навчання та виховання підростаючого покоління.

Грамоти ВР УДУ 27.06.2024 Collage

Викладач кафедри практичної психології Юлія Бакка отримала з рук ректора університету академіка Віктора Андрущенка Диплом доктора філософії (з психології). Це досягнення є свідченням успішного завершення підготовки нашої колеги за PhD-програмою і можемо сподіватися, що здобутий ступінь сприятиме в особистій та професійній реалізації пані Юлії як науковця та успішному втіленню всіх творчих і наукових задумів.

Грамоти ВР УДУ 27.06.2024 Collage

Як вже було зазначено у попередній публікації, голова Вченої ради Віктор Андрущенко вручив Грамоти переможцям ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських робіт, зокрема здобувачам вищої освіти Педагогічного факультету: Анастасії Ковальовій, Альоні Лідіч, Марті Химич та їх науковим керівникам – Раїсі Андріївні Шулигіній, Тетяні Миколаївні Васютіній, Олені Валеріївні Матвієнко.

Грамоти ВР УДУ 27.06.2024 Collage

Ректор Віктор Андрущенко та декан Тарас Олефіренко щиро вітають усіх нагороджених і бажають подальших успіхів у професійній діяльності. Адже досягнення кожного з нас є надзвичайно важливими для розвитку університету та підтримки високих стандартів освіти.

Шановні колеги! Дорогі студенти! Ваші досягнення – це гордість для нашого факультету та стимул для подальшого зростання. Ваша праця, талант та відданість справі є найкращим свідченням високого рівня української освіти. Пишаємося вами і дякуємо за вашу роботу!