Ви тут:  Головна Події Вітаємо з днем народження декана Тараса Олефіренка!

Вітаємо з днем народження декана Тараса Олефіренка!

Шановний Тарасе Олексійовичу! Спільнота викладачів і студентів Педагогічного факультету Драгоманівського університету висловлює найщиріші вітання у Ваш День народження!

На сьогодні наш факультет є осередком талановитої молоді, якісної освіти та перспективної науки. І Ваш надзвичайний патріотизм, стійкість духу, внутрішня сила, відданість справі, наполегливість у досягненні поставлених цілей та управлінський талант сприяють подальшому розвитку і зміцненню досягнень факультету, надихають наш колектив на нові звершення та творчі здобутки.

Навчання і виховання підростаючого покоління – одна із найблагородніших місій, яка тримається на мудрості, витримці і професіоналізмі високоосвічених педагогів. І Ви створюєте сприятливі умови для наукового зростання нашої талановитої молоді й підвищення кваліфікації та професійної майстерності науково-педагогічних кадрів, таким чином робите вклад у творення майбутнього нації і примноження слави української педагогічної освіти і науки.

Зичимо Вам, Тарасе Олексійовичу, міцного здоров’я, невтомності, оптимізму, щастя та родинного добробуту. Нехай натхнення і нездоланна життєва енергія будуть надійними помічниками у вирішенні робочих питань, а домашній затишок і благополуччя створюють атмосферу душевного спокою і рівноваги. Успіхів у всьому задуманому та нових плідних здобутків! Справжніх перемог і мирного неба!!!

Дружна команда Педагогічного факультету

День народження Декана ТО 9.12.22

Відео кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти↓

Відео кафедри педагогіки та методики початкового навчання↓

Студенти Педагогічного факультету НПУ імені М. П. Драгоманова долучаються до теплих привітань усієї команди #ПФ_НПУ і щиро вітають з Днем народження декана Тараса Олефіренка!

студенти вітають Декана з ДН