Ви тут:  Головна Події Вітаємо магістрів спеціальності "Дошкільна освіта" із завершенням навчання в університеті!

Шановні випускники – магістри спеціальності «Дошкільна освіта»!Магістри ДО 2019 0
      Вітаємо Вас із завершенням навчання в університеті!
 Магістри ДО 2019 1
   Науково-педагогічний склад кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти та дитячої творчості факультету педагогіки і психології НПУ імені М.П.Драгоманова пишається Вами – нашими випускниками – і у подальшому готові спільно вирішувати нагальні питання, пов’язані з розвитком системи дошкільної освіти України.
Магістри ДО 2019 3 Магістри ДО 2019 2 Магістри ДО 2019 4
     Весь колектив кафедри бажає Вам творчих й трудових звершень, реалізації задуманих планів, здійснення мрій, розкриття нових власних можливостей та кар’єрного зростання. Перебувайте у постійному русі, не зупиняйтеся на досягнутому, постійно прагніть нових звершень!
Магістри ДО 2019 7 Магістри ДО 2019 5
     Намагайтесь гідно нести статус випускника НПУ імені М.П. Драгоманова, прославляючи рідну alma mater славетними вчинками та корисними справами.
Магістри ДО 2019 6
     Ми віримо, що кожного з Вас чекає велике майбутнє.
     Хай Вам щастить! Утім, право бути щасливими залежить тільки від Вас.
З повагою, педагогічний колектив кафедри ППДТ