Ви тут:  Головна Події Співпраця з державною науковою установою "Інститут модернізації змісту освіти"

Співпраця з державною науковою установою "Інститут модернізації змісту освіти"

7.02.19 ДНУ ІМО 1

7 лютого 2019 року в ДНУ "Інститут модернізації змісту освіти" відбулося засідання робочої групи з розроблення вимог до навчально-методичної літератури для педагогічних працівників, у якій взяли участь викладачі: Чабайовська Марія Іванівна, доцент кафедри української мови та методики навчання, та Чайченко Валентина Федорівна, доцент кафедри педагогіки та методики початкового навчання.

Робочу групу утворено на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 13 грудня 2017 року № 903-р «Про затвердження плану заходів на 2017-2019 роки із запровадження Концепції реалізації державної політики в сфері реформування загальної середньої освіти "Нова українська школа"».

7.02.19 ДНУ ІМО 0

У її складі працювали:
  Пархоменко Наталія Євгенівна, начальник відділу наукового та навчально-методичного забезпечення змісту дошкільної та початкової освіти в Новій українській школі;
  Древаль Галина Федорівна, завідувач сектору організаційно-методичного забезпечення впровадження оновленого змісту освіти відділу наукового та навчально-методичного забезпечення змісту дошкільної та початкової освіти в Новій українській школі;
 Кодлюк Ярослава Петрівна, завідувач науково-дослідної лабораторії шкільного підручника, професор кафедри педагогіки і методик початкової та дошкільної освіти Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, доктор педагогічних наук, професор;
   Гайова Любов Андріївна, вчитель початкових класів СЗШ № 93 м. Києва;
  Рослякова Ірина Григорівна, вчитель початкових класів НВК № 240 "Соціум" м. Києва, вчитель-методист.
   На засіданні виконуючий обов'язки директора ДНУ "Інститут модернізації змісту освіти" Завалевський Юрій Іванович, доктор педагогічних наук, професор, презентував і подарував новий інформаційно-аналітичний збірник "Нова українська школа: проблеми, здобутки, перспективи".

7.02.19 ДНУ ІМО 2