Ви тут:  Головна Події Вітаємо Анну Радченко з переобранням на посаду Голови Студентського парламенту #ПФ_УДУ ✨

Із великим задоволенням хочемо привітати лідерку нашої студентської академічної спільноти Анну Радченко з переобранням на посаду Голови Студентського парламенту Педагогічного факультету!

Анна вже доводила свою відданість, енергійність та талант у керівництві Студентським парламентом факультету під час попереднього терміну, і ми впевнені, що вона продовжить робити наш факультет кращим місцем для всіх студентів.

Голова СП переобрання 1.04.24

Її наполегливість і цілеспрямованість, розвинені організаторські та комунікативні здібності, підтримка студентських ініціатив та створення атмосфери співпраці завжди вражають нас, і ми впевнені, що новий термін принесе ще більше досягнень та успіхів для нашого факультету.

Декан професор Тарас Олефіренко разом із усією командою Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова щиро вітають Анну! Бажаємо натхнення та нових досягнень у роботі на благо студентської спільноти факультету як осередку інновацій та академічної досконалості!

Нехай кожен день приносить радість та удачу!

З любов'ю #твій_пф 💙