Ви тут:  Головна Події Педагогічний факультет знову вітає переможців!

Педагогічний факультет знову вітає переможців!

Цього разу це – студентка спеціальності 013 «Початкова освіта» Лідіч Альона В’ячеславівна, яка посіла І місце у Всеукраїнському студентському професійному творчому конкурсі наукових робіт, який проводився на базі Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка (м. Кропивницький).

Доповідь за результатами роботи над дослідженням «Формування у молодших школярів вміння працювати з інформацією засобами технологій комп’ютерного моделювання (Chat GPT)» була гідно представлена і високо оцінена членами комісії з-поміж 32 претендентів.

Лідіч Альона І місце Васютіна Тетяна

Декан факультету професор Тарас Олефіренко, завідувачка кафедрою початкової освіти професорка Олена Матвієнко та весь колектив Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова щиро вітають Альону та її наукового керівника – докторку педагогічних наук, професорку Тетяну Васютіну із заслуженою перемогою.

Висловлюємо глибоку пошану та вдячність організаторам конкурсу: деканові факультету педагогіки, психології та мистецтв професору Ярославу Галеті; завідувачці кафедри дошкільної та початкової освіти професорці Наталці Котелянець; доцентці кафедри дошкільної та початкової освіти Вікторії Вдовенко.

Детальніше про результати і перебіг конкурсу за покликанням: https://cusu.edu.ua/ua/vseukrainski-studentski-tvorchi-konkursy/spetsialnist-pochatkova-osvita

Лідіч Альона І місце Васютіна Тетяна