Ви тут:  Головна Події Успішний старт першої хвилі Експрес-курсів із підготовки до вступу в магістратуру/аспірантуру та підвищення кваліфікації для освітян

Успішний старт першої хвилі Експрес-курсів із підготовки до вступу в магістратуру/аспірантуру та підвищення кваліфікації для освітян

 

7 травня 2024 року на Педагогічному факультеті УДУ імені Михайла Драгоманова успішно стартувала Перша хвиля Експрес-курсів із підготовки до вступу в магістратуру/аспірантуру та підвищення кваліфікації для освітян від ГО «Українська асоціація педагогів та психологів, дошкільної, початкової та позашкільної освіти».

 

перша хвиля виступ декана 7.05.2024

 

Вступне заняття для учасників першої хвилі було ознайомлювальним, на ньому президент Асоціації професор Тарас Олефіренко поінформував майбутніх вступників до магістратури (аспірантури) про особливості вступної кампанії у 2024 році та необхідність складання обов’язкових вступних іспитів за моделлю зовнішнього незалежного оцінювання. Адже система ЗНО в Україні створювалася та вдосконалювалася протягом багатьох років. Основне її завдання – забезпечити кожному громадянину рівні умови доступу до вищої освіти. А незалежне тестування дозволяє насамперед мінімізувати корупційні ризики.

 

Тарас Олексійович повідомив про те, що цьогоріч усі вступники не лише в магістратуру, а й в аспірантуру мають скласти ЄВІ – єдиний вступний іспит. І лише наявність результатів єдиного вступного іспиту (ЄВІ) дає право майбутньому аспіранту брати участь у вступних випробуваннях у тому закладі чи науковій установі, де він планує здобувати ступінь доктора філософії / доктора мистецтва. Нагадав про початок основного етапу реєстрації на ЄВІ та ЄФВВ та важливі моменти цієї процедури у Приймальних комісіях ЗВО. Розповів, які іспити потрібно складати відповідно до спеціальності, про затверджені програми вступних випробувань, що розміщені на сайті УЦЯО та Вступ. УДУ імені Михайла Драгоманова. Ознайомив із особливостями розрахунку конкурсного бала. Деталізував інформацію про календар вступної кампанії, особливості участі в конкурсному відборі, про виконання вимог для зарахування на бюджет або контракт.

 

Після завершення свого виступу Тарас Олексійович побажав учасникам курсів продуктивного навчання, покращення якості своїх знань та здобуття необхідних компетентностей для впевненого проходження ЄВІ та ЄФВВ і успішного вступу на омріяну спеціальність.

 

Нагадаємо, що Приймальна комісія УДУ імені Михайла Драгоманова приймає заяви та документи від абітурієнтів для реєстрації вступників для проходження єдиного вступного іспиту (ЄВІ) та єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ)

з 9:00 07 травня до 18:00 29 травня 2024 року

за адресою:

📍м. Київ, вул. Пирогова 9, каб. 133, 229

📧 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

📞(044) 239-30-17, (044) 235-82-36

кнопка Вступ УДУ 2024

 

увага

Шановні випускники бакалаврату, майбутні магістри та аспіранти! Шановні освітяни, що бажають підвищити свою кваліфікацію!

 

Повідомляємо про проведення набору на Другу хвилю Експрес-курсів. Можливість зареєструватися (лінк на гугл форму) залишається відкритою для вступників, що мають бажання покращити якість знань та здобути необхідні компетентності, щоб впевнено пройти ЄВІ та ЄФВВ, а також для освітян, що зацікавлені у підвищенні своєї кваліфікації.

 

Заняття проходитимуть дистанційно. Покликання на зустрічі будуть розміщені у чаті телеграм-каналу виключно для зареєстрованих учасників курсів.

 

Більш детальна інформація: Програма курсівpdf

 

!? Із будь-якими питаннями щодо реєстрації, оплати, розкладу та сертифікатів звертайтеся

до координатора курсів ☝️👩‍💻 Валерії Лукʼяневич (+380688694856)