Ви тут:  Головна Події Усе починається з дитинства: вітаємо зі Всеукраїнським днем дошкілля!

Усе починається з дитинства: вітаємо зі Всеукраїнським днем дошкілля!

Дорогі колеги! Шановні освітяни дошкільної галузі!

Щиро вітаємо вас зі Всеукраїнським днем дошкілля – святом, яке відзначає важливість вашої щоденної праці, сповненої відданості, турботи й натхнення. Цей день – чудова нагода підкреслити, що саме завдяки вам наші найменші громадяни роблять свої перші кроки у великий світ знань, людяності та самопізнання.

Ваша робота – це більше, ніж просто професія. Ви – творці майбутнього, які закладають основи всього подальшого навчання, формуєте у дітей перші соціальні навички, допомагаєте їм відчути себе частиною світу. Дошкільна освіта – це та база, без якої неможливо уявити успішний розвиток дитини, адже саме ви вчите наймолодших пізнавати себе, взаємодіяти з тими, хто поруч, а також справлятися з емоціями та труднощами.

Всеукраїнський день дошкілля – відносно молоде свято, проте його значення з кожним роком стає дедалі очевиднішим. Починаючи з 2006 року, цей день не лише нагадує про важливість дошкільної освіти, а й підкреслює вашу невтомну роботу над створенням кращого майбутнього для наших дітей. Офіційне відзначення Всеукраїнського дня дошкілля було закріплене в 2011 році, і до сьогодні кожен ваш день – це безцінний внесок у розвиток суспільства, що починається з виховання маленької особистості.

У цей важливий день наш декан професор Тарас Олефіренко висловлює особливу вдячність колективу кафедри дошкільної освіти Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова за невтомну працю, інноваційні підходи та незмінну відданість своїй справі. Завдяки вашій професійності та наполегливій роботі наші студенти отримують неоціненні знання, а майбутні вихователі мають можливість розвиватися та формуватися як висококваліфіковані фахівці.

Окрема подяка завідувачці кафедри професорці Ганні Цвєтковій за професійну підтримку та вміння надихати колектив на нові досягнення. Ваші ініціативи й організаційна робота допомагають кафедрі залишатися одним із провідних центрів підготовки спеціалістів у галузі дошкільної освіти, а студенти, завдяки вашій допомозі, впевнено крокують назустріч своїй професійній мрії.

Вітаємо вас і дякуємо за ту величезну любов, яку ви вкладаєте у свою справу. Бажаємо натхнення, успіхів і завжди відчувати глибоку вдячність від батьків та дітей, яким ви даруєте можливість рости та розвиватися.

Зі святом вас, дорогі вихователі! Нехай ваша праця буде пошанована, а кожен день наповнюється теплом і радістю від дитячих усмішок!

дошкілля