Ви тут:  Головна Події Тиждень початкової освіти: план заходів кафедри початкової освіти та інноваційної педагогіки Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова

Шановні колеги, студенти та всі небайдужі до освіти!

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до насиченої програми Тижня початкової освіти, який проходитиме з 30 вересня по 4 жовтня 2024 року у стінах УДУ імені Михайла Драгоманова з нагоди Дня працівників освіти!

На вас чекають:

🧩 Майстерки від провідних експертів
🧩 Урочисте відкриття аудиторії імені академіка Володимира Бондаря
🧩 І Всеукраїнські педагогічні читання пам'яті Володимира Івановича Бондаря
🧩 Форум для освітян
🧩 Книжкова ярмарка

План заходів кафедри початкової освіти та інноваційної педагогіки Педагогічного факультету до Тижня початкової освіти

Понеділок 30 вересня 2024 року
⏳15:15
Горбаченко Юлія Ігорівна «Розвиток розумових здібностей молодших школярів за допомогою LEGO-технологій»

⏳16:00
Власенко Валерія Дмитрівна «Формування мовленнєвої компетентності першокласників у період навчання грамоти засобами ігрових технологій»

⏳16:30
Гах Дарина Євгенівна «Формування критичного мислення в учнів початкової школи засобами сучасних педагогічних технологій»

Вівторок 1 жовтня 2024 року
⏳12:30
Урочисте відкриття Тижня початкової освіти, присвяченого Дню працівників освіти
✔️Актова зала Гуманітарного корпусу УДУ імені Михайла Драгоманова (вул. Олександра Кониського, 8/14, 2 поверх)

Середа 2 жовтня 2024 року
⏳16:00
Сушко Тетяна Миколаївна «Метод проєктів як один із шляхів реалізації компетентнісного підходу у навчанні»

⏳16:30
Майстерки педагогів спеціалізованої школи №187 з поглибленим вивченням української та англійської мов м. Києва «Лайфхаки вчителя початкових класів в Новій українській школі»

Четвер 3 жовтня 2024 року
⏳10:00
І Всеукраїнські педагогічні читання пам'яті Володимира Бондаря «КОНТЕКСТИ НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ ВОЛОДИМИРА БОНДАРЯ. АДАПТИВНЕ НАВЧАННЯ СТУДЕНТІВ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ ТА ВІДНОВЛЕННЯ УКРАЇНИ»
✔️УДУ імені Михайла Драгоманова (м. Київ, вул. Пирогова, 9, аудиторія 231)

⏳12:30
Урочисте відкриття аудиторії імені академіка Володимира Бондаря
✔️УДУ імені Михайла Драгоманова (м. Київ, вул. Олександра Кониського, 8/14, 10 поверх)

П'ятниця 4 жовтня 2024 року
⏳16:00
Форум для освітян «Інноваційні підходи, інтерактивні технології та дієві інструменти сучасного педагога закладів дошкільної та початкової освіти» та книжкова ярмарка
✔️аудиторія 4-1А (Гуманітарний корпус)

Не оминіть цю унікальну нагоду підвищити свою професійну компетентність та обмінятися досвідом із колегами!

Тиждень початкової освіти 2024