Ви тут:  Головна Події Презентації портфоліо учасниками проєкту «MentorMe»: відкриваємо шлях до професійного зростання

15 червня 2024 року відбулася презентація учасниками проєкту «MentorMe» власних портфоліо! Цей проєкт реалізується нашим партнером ГО «Освіта 360» за підтримки Street Child, а студенти Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова спеціальності «Початкова освіта» мали нагоду взяти активну участь у роботі програми «MentorMe» у березні-червні, поглибити знання з інноваційних методик навчання та відкрити для себе унікальні можливості для особистого та професійного зростання.

MentorMe 15.06.24 1

30 студентів педагогічних спеціальностей закладів вищої освіти України упродовж останніх трьох місяців працювали пліч-о-пліч із професійними вчителями-практиками у школах, проводили уроки, організовували заходи, які сприяли розвитку шкільного середовища, а сьогодні поділились своєю мотивацією в опануванні професії вчителя.

На презентації менті представили свої портфоліо, де відобразили весь свій шлях у програмі: ● рефлексії своїх цілей та досягнень; ● опис заходів та активностей, організованих слухачами в рамках проєкту; ● головне – учасники обговорювали свою готовність до подальшої роботи в школах.

MentorMe 15.06.24 1MentorMe 15.06.24 1

Від Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова із презентацією своїх портфоліо виступили Марина Запорожець, студентка 4 курсу освітньої програми «Початкова освіта», а також Волошенко Аліна, студентка 3 курсу освітньої програми «Початкова освіта» (3пнмс). Підтримали своїх вихованок представниці кафедри початкової освіти та інноваційної педагогіки – завідувачка професор Олена Матвієнко, яка виступила перед аудиторією з надихаючою промовою; доцент Валентина Чайченко та доцент Вікторія Григоренко.

MentorMe 15.06.24 1MentorMe 15.06.24 1

Цей проєкт був започаткований у КШДУ під керівництвом Лілії Гриневич та знайшов відгук у найкращих вчителів України. Завдяки цьому проєкт має потужну команду з 17 менторів, які невпинно підтримують майбутніх учителів на їхньому шляху до професійного зростання.

Ми щиро вдячні організаторам за можливість брати участь у програмі «MentorMe» та всім, хто підтримує цей проєкт, особливо організації Street Child Ukraine, університетам та школам-партнерам за наданий супровід.

Подібні ініціативи дозволяють нам разом формувати нове покоління вчителів, готових до сучасних викликів та змін в освіті!

MentorMe 15.06.24 1