Ви тут:  Головна Події Педфак у спортивному ритмі: друге місце на Святі рухової активності! 🎉🏅

Педфак у спортивному ритмі: друге місце на Святі рухової активності! 🎉🏅

18 вересня Драгоманівський університет перетворився на справжню арену спортивних баталій, адже тут відбулося Свято рухової активності з нагоди відзначення Міжнародного дня студентського спорту! Усі факультети та інститути УДУ імені Михайла Драгоманова зібрали свої найсильніші команди, щоб позмагатися за звання найспритніших і найвитриваліших.

Свято рух активності ПФ 18.09.24

Атмосфера на майданчику була заряджена шаленою енергією: кожен учасник був готовий показати все, на що здатний. Розминка задала настрій для подальшої участі гравців у спортивних естафетах і парних іграх. Це була хвилююча мить, коли кожен міг проявити свої найкращі сторони, відчути підтримку команди та справжню жагу до перемоги. 💪✨

Свято рух активності ПФ 18.09.24

Педагогічний факультет вийшов на арену в повній готовності. Нашу команду представили неймовірні студенти:

• Левченко Данііл (25 прпс)
  • Лукʼяневич Олександр (16 прпс)
  • Петряєв Данило (16 прпс)
  • Луковець Оксана (14 прпс)
  • Аянот Віолета (15 прпс)
  • Горшкова Аліна (17 крпс)

Свято рух активності ПФ 18.09.24

Ці хлопці й дівчата стали справжніми героями дня! Кожен із них зробив свій унікальний внесок у результати загальноуніверситетських змагань своєю командною єдністю і спритністю. Естафета перетворилася на боротьбу характерів, де важливими стали кожен крок, кожен рух і взаємопідтримка.

Свято рух активності ПФ 18.09.24 02Свято рух активності ПФ 18.09.24 02

Не можна не відзначити й команду підтримки Педагогічного факультету, яка не зупинялася ні на хвилину, мотивуючи своїх спортсменів і заряджаючи їх енергією. 📣🎉 Особливо приємною для учасників була підтримка нашого академічного лідера – декана педагогічного факультету професора Тараса Олефіренка, який своїм натхненним словом і особистою присутністю підбадьорив команду.

Свято рух активності ПФ 18.09.24 02Свято рух активності ПФ 18.09.24 02

Після завершення змагань було оголошено результати: наш Педфак посів почесне друге місце серед усіх факультетів та інститутів університету! 🏆✨ Усі учасники змагань отримали грамоти та особливі призи.

Свято рух активності ПФ 18.09.24 02

Дякуємо за підтримку спортивних та студентських ініціатив нашому ректорові академіку Віктору Андрущенку.

За організацію та проведення спортивно-масового заходу висловлюємо щиру вдячність колективу Факультету фізичного виховання, спорту та здоров'я УДУ імені Михайла Драгоманова та деканові факультету професору Олексію Тимошенку.

Свято рух активності ПФ 18.09.24

Пишаємось нашими переможцями! Дякуємо за те, що ви гідно представили наш факультет і довели, що сила духу, наполегливість і взаємопідтримка – це шлях до успіху! 🙌

Вітаємо Педагогічний факультет із блискучим виступом і бажаємо подальших перемог! 🫶💪
До нових звершень, Педфак! 🚀