Ви тут:  Головна Події Чому ти маєш бути підписаним на соціальні мережі Студентського парламенту Педфаку УДУ Драгоманова?

Підписка на соцмережі це не просто про новини та події, а справжня можливість бути в епіцентрі студентського життя💥✌🏻

Якщо ти досі не підписаний, ось кілька причин, чому це варто зробити прямо зараз!

1. Завжди будеш в курсі подій😎
Соціальні мережі – це найшвидший спосіб дізнатися про все, що відбувається в університеті.
Анонси конференцій, форумів, заходів, виступів та спортивних змагань – усе це оперативно публікується на наших сторінках📝

2.Закулісся університетського життя💃🏻
Хочеш знати, як готуються до великих подій? Соцмережі факультету– це справжнє закулісся, де можна побачити все найцікавіше. Тут публікуються фото та відео, які не потрапляють на офіційний сайт. Це унікальна можливість побачити, що відбувається «за кадром»🤫

3.Флешмоби, які піднімуть настрій ☀️
Соцмережі — це не тільки інформація, а й інтерактивність! Уяви, що за допомогою однієї фотки ти можеш стати частиною величезної студентської флешмоб-двіжухи.

4. Конкурси та квести🎯
Якщо ти думаєш, що соціальні мережі факультету – це лише сухі новини та офіційні оголошення, то ти сильно помиляєшся! Тут часто проводять різноманітні конкурси, де можна виграти щось приємне.

І це лише кілька причин чому тобі варто бути підписаним на наші соцмережі!🤭

Ти зрозумієш, що підписка на соцмережі педагогічного факультету — це твій квиток у світ активності і постійного студентського драйву. Ще думаєш? Підписуйся і заходь у гру!🫵🏻🫰🏻

телеграм    телеграм    фейсбук    телеграм

З любов’ю, #твій_пф 💙