Ви тут:  Головна Події Онлайн-семінар з академічних ресурсів для студентів Педагогічного факультету від Наукової бібліотеки УДУ імені Михайла Драгоманова

22 березня 2024 року відбулася важлива онлайн-зустріч, організована для студентів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 013 «Початкова освіта» (груп 1 ЗМГПН та 1 МГПН) Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова. Захід проведено в рамках виробничої науково-дослідницької практики з метою знайомства з науковими та освітніми ресурсами драгоманівського університету.

Заступник директора Наукової бібліотеки УДУ імені Михайла Драгоманова, пані Людмила Гончаренко, провела детальну презентацію. Вона охопила ключові аспекти користування бібліотекою, зокрема функції, можливості доступу до послуг та електронних ресурсів, що є незамінними для магістрів. Особлива увага була приділена як освітнім потребам студентів у процесі підготовки магістерських досліджень, так і виконанню завдань науково-дослідницької практики.

Ця зустріч не тільки підсилила навички студентів з наукової роботи, але й забезпечила їх необхідними інструментами для ефективного використання академічних ресурсів, відкриваючи нові горизонти для подальшого наукового зростання та професійного розвитку нашої студентської молоді.

НБ УДУ студ ПО 22.03.24 1