Ви тут:  Головна Події Оголошується конкурсний відбір кандидатур для проходження педагогічної практики в початковій школі Норвегії

Норвегія
У В А Г А ! ! !
Студенти 4 курсу спеціальності «Початкова освіта»!
     У межах роботи над спільним проектом «Розвиток культури демократії в педагогічній освіті» Університету Південно-Східної Норвегії, Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова та ДВНЗ  «Донбаський державний педагогічний університет» оголошується конкурсний відбір кандидатур для проходження педагогічної практики впродовж квітня 2019  року в початковій школі Норвегії (1–7 класи).

Критерії відбору аплікантів

* високий рівень академічних досягнень;

* володіння англійською мовоюна високому рівні (В2-С1);

* вік понад 18 років;

* наявність біометричного паспорта.

Процедура відбору

До 1 грудня 2018 р. триває прийом заявок, які подаються в електронній формі на адресу кафедри педагогіки і методики початкового навчання факультету педагогіки та психології (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) за такою формою:

ПІП

Вік

Рейтинговий бал останньої сесії

Наявність біометричного паспорта

Рівень знань англійської мови (документ, при начвності)

Мотиваційний лист (англ. мовою)

З 3 до 7 грудня на кафедрі педагогіки і методики початкового навчання відбуватимуться співбесіди з  кандидатами, після чого буде відібрано три особи для подальшої співбесіди з норвезькими кураторами проекту. До 15 грудня буде визначено одного студента для проходження педагогічної практики в Норвегії.

Під час проходження практики необхідно підготувати пакет документів і після завершення її подати пакет для оцінювання на кафедру педагогіки і методики початкового навчання. За високого рівня наданих документів практикант отримає сертифікат про проходження міжнародного педагогічного стажування, що надалі буде врахований під час конкурсного відбору до магістратури факультету педагогіки та психології Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова.

За результатами практики також слід провести звітний захід «Презентація досвіду» для студентів факультету педагогіки та психології Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова.

Довідки за телефоном +380936778697 (Колесник Лариса Володимирівна).