Ви тут:  Головна Події НМТ-2024: календарний план організації та проведення

НМТ-2024: календарний план організації та проведення

 

 

Для вступників основний етап реєстрації для участі в національному мультипредметному тесті (НМТ) 2024 року розпочнеться 14 березня і триватиме до 11 квітня включно. За календарним планом організації та проведення НМТ-2024 (затвердженим Наказом МОН України 22.02.2024) тестування проходитиме під час основних (14 травня – 25 червня) і додаткових (11–19 липня) сесій.

 

kalendar НМТ 2024Під час періоду реєстрації майбутній учасник НМТ має створити персональний електронний кабінет на сайті Українського центру оцінювання якості освіти, завантажити до нього необхідні документи, внести інформацію про себе та обрати предмет за вибором, який він складатиме під час іспиту.

 

До 15 квітня майбутній учасник НМТ, за необхідності, зможе внести зміни до інформації в електронному кабінеті.

 

Наприклад, у разі зміни місця проходження або предмета за вибором вступник зможе змінити інформацію, яку він подав раніше. Після 15 квітня змінити інформацію буде неможливо.У додатковий період (11–19 липня) зможуть зареєструватися ті учасники, які не змогли цього зробити з поважних причин під час основного періоду реєстрації, та ті, хто реєструвався в основний період реєстрації, але їм було відмовлено в реєстрації. Ці учасники візьмуть участь у додатковій сесії НМТ. Зміни до реєстраційних даних у цьому випадку можна буде внести до 19 травня.

 

З 08 травня для зареєстрованих учасників основних сесій НМТ з’явиться можливість завантажити зі своїх персональних кабінетів запрошення, де буде зазначено дату, час і місце проведення НМТ. Учасники ж додаткових сесій матимуть змогу дізнатися про дату, час і місце проведення тестування з 8 липня.

 

Інформацію про результати основних сесій НМТ за шкалою 100–200 балів буде розміщено в персональних кабінетах учасників до 2 липня, додаткових сесій – до 26 липня.

 

УЦОЯО повідомляють, що 28 лютого на YouTube каналі Українського центру відбудеться пряма трансляція із директоркою УЦОЯО Тетяною Вакуленко. Доєднавшись до прямого етеру, потенційні учасники НМТ-2024 отримають відповіді на важливі питання щодо його проведення. Цей етер розпочне низку випусків «НМТ-2024: ви запитуєте — ми відповідаємо» від команди УЦОЯО.

 

kalendar НМТ 2024

Інфографіка: УЦОЯО

 

Завантажити графік НМТ у форматі PDF↓.

 

 

Джерело: сайт УЦОЯО