Ви тут:  Головна Події 24 лютого 2022 року – день, який назавжди поділив наше життя на "до" і "після"...

24 лютого 2022 року – день, який назавжди поділив наше життя на "до" і "після"...

 

Два роки тому о 3:40 ранку світ для українців здригнувся. Росія віроломно розпочала повномасштабне вторгнення в Україну, розв'язавши жорстоку та несправедливу війну.

 

Дата написана кров'ю, день, що змінив все. День, коли мирне життя мільйонів людей було жорстоко зруйновано. День, коли тисячі українців втратили свої домівки, своїх близьких, свої життя. День, коли українська нація продемонструвала неймовірну єдність, стійкість та силу духу.

 

24.02.24

 

Два роки боротьби, незліченних втрат і невимовного болю. 24 місяці героїзму українських захисників, які мужньо боронять свою землю. 104 тижні стійкості, віри в Перемогу, у Мир та щасливе життя українців на рідній землі.

 

731 день ми незламні. Ми не здамося. Ми боремося за свою свободу, за свою незалежність, за своє майбутнє.

 

Перемога буде за нами!

 

Слава Україні! Героям слава!

Світла пам'ять усім безвинним жертвам терору. Згадаємо сьогодні українців, воїнів, мирних громадян та дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

 

 

На другі роковини повномасштабного вторгнення росії на територію нашої країни студенти спеціальності "Початкова освіта" Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова долучилися до акції "РИМИ ВІЙНИ" та проявили свої думки та творчість у патріотичних авторських віршах та творах українських письменників. (Відео в Instagram↓)

Щиро дякуємо студентам за активну громадянську позицію, повагу та щирість!