Ви тут:  Головна Події МОН пропонує до громадського обговорення проєкт програми предметного тесту з педагогіки та психології ЄФВВ для вступу на здобуття ступеня магістра на основі НРК 6, НРК 7

МОН пропонує до громадського обговорення проєкт програми предметного тесту з педагогіки та психології ЄФВВ для вступу на здобуття ступеня магістра на основі НРК 6, НРК 7

 

Міністерство освіти і науки України ініціює громадське обговорення проєкту програми предметного тесту з педагогіки та психології Єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ) для вступу на здобуття ступеня магістра на основі національних рамкових кваліфікацій (НРК) 6 та 7 рівнів.

 

Що це означає для абітурієнтів?

Предметний тест з педагогіки та психології стане обов'язковим компонентом ЄФВВ для тих, хто планує вступати на магістерські програми, пов'язані з педагогікою та психологією.

Випробування розроблено з метою оцінювання компетенцій та знань, необхідних для успішного здобуття магістерського ступеня в цих галузях.

НРК 6 та 7 рівні відповідають бакалаврському та магістерському рівням вищої освіти в Україні відповідно. Програма тесту розроблена з урахуванням вимог до кваліфікацій цих рівнів.

 

Як взяти участь у громадському обговоренні?

МОН запрошує викладачів, студентів, фахівців у галузі педагогіки та психології, а також усіх зацікавлених осіб до активної участі у процесі обговорення:

ПРОЄКТ ПРОГРАМИ ПРЕДМЕТНОГО ТЕСТУ↓

 

Ознайомлення з проєктом програми на офіційному сайті МОН. Надання зворотного зв'язку можливо через онлайн-форми на сайті МОН.

 

Зауваження та пропозиції до зазначеного проєкту приймаються до 12 березня 2024 року через гугл-форму. Контактна особа для надання консультацій: Світлана Дідусенко, тел. (044) 481-32-37, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

 

Результати громадського обговорення проєкту будуть розміщені на офіційному вебсайті Міністерства освіти і науки України не пізніше ніж через два тижні після прийняття рішень за результатами обговорення.

 

Джерело: https://mon.gov.ua/

 

Проєкт МОН Програма ЄФВВ