Ви тут:  Головна Події Міжвузівська науково-практична онлайн-конференція «Нова українська школа – середовище щасливого дитинства»

Кафедра педагогіки педагогічного факультету Українського державного університету імені Михайла Драгоманова виступила співорганізатором Міжвузівської науково-практичної конференції «Нова українська школа – середовище щасливого дитинства», яка відбулася 23 лютого 2023 р. на базі професійного партнера кафедри – Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії. Науково-комунікативний захід пройшов за підтримки й участі Львівського національного університету імені Івана Франка, Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського, Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, Харківської гуманітарно-педагогічної академії.

конф ХГПА 23.02.23 1

Серед напрямів роботи конференції: 1. Філософія щастя та щасливого дитинства у контексті розвитку людської цивілізації та пізнання сутності людини. 2. Задоволення фундаментальних потреб дитини у сучасному суспільстві як умова щасливого дитинства. 3. Нова українська школа – школа педагогічної підтримки, захисту (фізіолого-педагогічного, психолого-педагогічного, соціально-педагогічного) і реалізації прав дитини. 4. Життєві орієнтири змісту освіту в Новій українській школі. 5. Партнерська взаємодія сім’ї, закладів освіти, охорони здоров’я, культури та соціального захисту у вихованні щасливої дитини. 6. Щасливий педагог – нова професійна компетенція.

конф ХГПА 23.02.23 1

Професорсько-викладацький склад кафедри педагогіки представив низку доповідей: Дем’яненко Н.М. (формування системи національно-патріотичного виховання молоді в Україні), Кушнірук С.А. (термінологічна грамотність майбутнього івент-педагога як основа формування його професійних компетентностей), Вознюк О.В. (духовно-моральний імператив виховання в історичному контексті), Дубровіна І.В. (культурологічна складова організації дозвілля в роботі з сучасною молоддю), Лещенко Н.А. (аксіологічна спрямованості сучасної освіти крізь призму Нової української школи), Войналович О.О. (шляхи формування партнерської суб’єкт-суб’єктної взаємодії в освітньому середовищі Нової української школи), Шкурко І.І. (феномен «щастя людини»).

конф ХГПА 23.02.23 1

Співзвучну науковим напрямам конференції проблематику розкрили в секційних виступах студенти освітньо-професійних програм кафедри: Берегова Ю.В., Кожен С.В., Бойко Я.О., Здор К.С., Тищенко А.С., Косовська І.Ю.

Сертифікати учасників конференції на Google Диску↓

Фото з сайту ХГПА: https://www.kgpa.km.ua/