Ви тут:  Головна Події GoGlobal спільно з UNICEF Ukraine реалізовують проєкт з надолуження освітніх втрат «КЕЧ!» для учнів початкової школи

Проєкт «КЕЧ!» має на меті ефективне вирішення проблем, пов’язаних із освітніми втратами, які виникли через складні умови навчання в Україні. Використовуючи ненудні завдання, яскраві ілюстрації та насичену програму, він створює сприятливе середовище для учнів початкової школи. Інтерактивні підходи, зокрема за участі улюблених дитячих героїв з анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», стимулюють інтерес школярів до навчання, що, у свою чергу, сприяє підвищенню їхньої мотивації та навчальних досягнень. Зацікавленість дітей позитивно впливає на їхні результати та надихає вчителів на використання інноваційних методик.

проєкт КЕЧ Тидж ПО 5.10.24 5

Студентки другого курсу спеціальності «Початкова освіта» Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова на завершення Тижня початкової освіти отримали унікальну можливість взяти участь у тренінгу для вчителів. Під час тренінгу студентки ознайомилися з інноваційними методиками викладання математики та української мови, розробленими в рамках програми «КЕЧ!». Вони вивчили нові підходи до використання дихальних вправ та елементів арттерапії для підтримки психоемоційного стану учнів під час навчання. Цей досвід продемонстрував ефективність інтеграції базових знань із творчими та інтерактивними підходами, що робить навчальний процес не лише ефективним, а й цікавим для дітей.

проєкт КЕЧ Тидж ПО 5.10.24 5проєкт КЕЧ Тидж ПО 5.10.24 5

Застосування таких методик сприяє активній участі учнів у навчанні, покращенню їхніх результатів та загальної атмосфери в класі. Відчутний позитивний ефект від інноваційних підходів до викладання дає змогу вчителям успішно адаптувати учнів до нових умов навчання та створює умови для зростання як навчальних показників, так і мотивації до навчання.

проєкт КЕЧ Тидж ПО 5.10.24 5проєкт КЕЧ Тидж ПО 5.10.24 5

проєкт КЕЧ Тидж ПО 5.10.24 5