Ви тут:  Головна Події Флешмоб до Дня рідної мови на Педагогічному

Флешмоб до Дня рідної мови на Педагогічному

Пропонуємо переглянути результати флешмобу "Рідна мова – це мова предків і рідної землі" зі студентами Педагогічного факультету від кафедри педагогічної інноватики. У святкуванні Міжнародного дня рідної мови взяли участь здобувачі вищої освіти 1 і 2 курсів спеціальностей «Дошкільна освіта» та «Образотворче мистецтво»: Глушко Богдана (1-А), Мусійчук Богдана (1-А), Шпак Юлія (1-А), Юнцова Надія (10ом), Костенко Олена (10ом), Дутова Дар’я (2-Б), Ковальчук Анна (2-А), Бузинська Наталя (2-Б), Хижко Дар’я (2-Б), Сирчіна Анна (2-Б), Корівник Маша (2-А).

ПФ УДУ флешмоб до дня рідної мови 22.02.23

Організатор заходу – доцент кафедри педагогічної інноватики Топіха Віра Андріївна

Відеомонтаж Глушко Богдани.

! Запрошуємо усіх бажаючих долучитися до ініціативи кафедри у Facebook за хештегом #РіднаМова_ПФ_УДУ або в Instagram, відмічаючи нас (pf_udu) у своїх постах та сторіс.