Ви тут:  Головна Події Долучайтеся до ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ БЛАГОДІЙНОЇ АКЦІЇ «ДИТИНСТВО: КРОК У МАЙБУТНЄ» («РІЗДВЯНІ ДЗВОНИКИ» 🔔✨)

💞 ОГОЛОШЕНО ВСЕУКРАЇНСЬКУ БЛАГОДІЙНУ АКЦІЮ
«ДИТИНСТВО: КРОК У МАЙБУТНЄ»
(«РІЗДВЯНІ ДЗВОНИКИ» 🔔✨),
яка триватиме з 7️⃣ до 2️⃣0️⃣грудня
2️⃣0️⃣2️⃣3️⃣ р.

різдвяні дзвоники 7.12.23

🧑‍🎄🎄❤️‍🩹🧸 Під егідою УДУ імені Михайла Драгоманова

Педагогічного факультету (в особі декана – професора Тараса Олефіренка),

професорсько-викладацького складу кафедри дошкільної освіти (завідувачка – професорка Ганна Цвєткова),

в рамках Всеукраїнської Благодійної акції «Дитинство: крок у майбутнє» (керівник акції – доцент Вікторія Гальченко),

спільно з Благодійним фондом Волинської області «BeeSafe» (представник фонду – викладач Віталій Клак),

у співпраці з Благодійним фондом «Слов’янська мрія» (директорка Євгенія Алфімова)

💞 ОГОЛОШЕНО ВСЕУКРАЇНСЬКУ БЛАГОДІЙНУ АКЦІЮ
«ДИТИНСТВО: КРОК У МАЙБУТНЄ»
(«РІЗДВЯНІ ДЗВОНИКИ» 🔔✨),
яка триватиме з 7️⃣ до 2️⃣0️⃣грудня
2️⃣0️⃣2️⃣3️⃣ р.

💓🎁👶👧🏼🧒🏻 Зібрані кошти будуть спрямовані на підтримку дітей міста Слов’янськ Донецької області, які постраждали внаслідок рашистського терору.

🙂💰Усі небайдужі можуть надсилати посильний донат
на карту ст.викл. Наталії Андрущенко:
💳 4149499994092318 💳.

🇺🇦 РАЗОМ НАБЛИЖАЄМО ПЕРЕМОГУ УКРАЇНИ!
🙏 ☺️ ЩИРО ДЯКУЄМО ЗА НЕБАЙДУЖІСТЬ!