Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра практичної психології Оголошення та події кафедри Зустріч офісу декана з кураторами академічних груп та студентами першого курсу заочної форми навчання спеціальності "Психологія"

З метою забезпечення ефективності освітнього процесу на заочній формі навчання за ініціативи декана факультету професора Олефіренка Тараса Олексійовича 8 вересня 2023 року в онлайн-форматі відбулася зустріч представників офісу декана з академічними кураторами, а саме: доцентом Хлонем Олександром Михайловичем (куратор 11 змгппр та 12 змгбппр груп), викладечем Лелюх-Степанчук Ольгою Олександрівної (куратор 10 зппр групи) та студентами-першокурсниками заочної форми навчання ОР «Магістр» та ОР «Бакалавр».

куратори офіс 1 курс 8.09.23

Заступник декана з навчально-методичної роботи професор Шапошнікова Ірина Миколаївна ознайомила кураторів та студентів з особливостями організації освітнього процесу на заочній формі навчання. Ірина Миколаївна звернула увагу здобувачів вищої освіти, що сесії проходитимуть в офлайн форматі з дотриманням усіх правил безпеки, враховуючи військовий стан. Професор Митник Олександр Якович висвітлив сутність ОПП «Практична психологія» для магістрів та бакалаврів, охарактеризував усі види практик та особливості їх проходження; розкрив відмінність навчального плану для магістрів з терміном навчання 1р.4міс. та 1р.10міс. Олександр Якович запропонував студентам у міжсесійний період більш детально ознайомитися з освітньо-професійною програмою, на якій вони вчаться, з навчальними програмами освітніх компонентів; звернув увагу студентів, що названі документи знаходяться на сайті факультету. Методист заочної форми навчання Раскопіна Тетяна Володимирівна ознайомила з графіком навчальних сесій у поточному навчальному році. Куратори академічних груп заявили, що вже познайомилися зі своїми студентами та охарактеризували їх як відповідальних, організованих, із стійким бажанням досягти успіху у навчанні та набути професійної компетентності. На завершення зустрічі Олександр Якович підкреслив, що кожний викладач, який працює на даній освітньо-професійній  програмі, офіс декана та особисто декан факультету Тарас Олексійович Олефіренко прикладуть максимум зусиль, щоб ваше студентське життя було радісним, професійно захоплюючим та насиченим позитивними емоціями.

куратори офіс 1 курс 8.09.23