Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра практичної психології Оголошення та події кафедри Науково-методичний семінар "Розвиток емоційного інтелекту в професійному становленні студента-психолога" (Лелюх-Степанчук Ольга Олександрівна; 02.11.2023)

02 листопада 2023 року відбувся науково-методичний семінар кафедри на тему: Розвиток емоційного інтелекту в професійному становленні студента-психолога

Спікер: Лелюх-Степанчук Ольга Олександрівна, старший викладач кафедри практичної психології

Лелюх Степанчук О.О. семінар 2.11.24

Під час семінару Ольга Олександрівна наголосила на тому, що інноваційні процеси, що відбуваються у вищій школі потребують зміни освітньої парадигми для підготовки конкурентоспроможного на світовому ринку праці фахівця. Професія  психолога  належить до специфічного класу тих сфер професійної діяльності,    ключовим    інструментом здійснення  яких  є  особистість  самого фахівця.  У  зв’язку  з  цим,  окрім  набуття професійних  знань,  вмінь  та  навичок, важливим   компонентом   професійної підготовки   майбутніх   психологів   є забезпечення  їх  особистісного  розвитку  та емоційної компетентності зокрема.

У доповіді Ольга Олександрівна висвітила актуальність, головні завдання та методики, що варто використовувати під-час навчального процесу для формування професійного становлення студента та розвитку емоційного інтелекту зокрема. Було наголошено на важливості застосування у викладацькій діяльності методів проблемного навчання: круглий стіл, рольова гра, метод проектів, розв’язання кейсу, дискусія а також методу кейсів.