Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра початкової освіти та інноваційної педагогіки Практика Різне Особливості проходження науково-дослідної практики в умовах онлайн-навчання (02.12.21)

2 грудня в межах науково-дослідницької практики відбулася онлайн-зустріч магістрів 1мгпн спеціальності "Початкова освіта" зі співробітниками відділу початкової освіти Інституту педагогіки НАПН України. Науковці ознайомили студентів із основними функціями та напрямами їх роботи, актуальними проблемами й дослідженнями. Були також висвітлені результати роботи відділу: чинні підручники, методичні та дидактичні посібники, навчальні матеріали.

Зустріч була плідною та цікавою. Студенти отримали поради науковців щодо роботи над магістерським дослідженням. Особливу подяку студенти висловлюють завідувачці відділу Оксані Володимирівні Онопрієнко, яка була основним спікером на зустрічі.

практика 02.12.21 1