Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра початкової освіти та інноваційної педагогіки Практика Різне Підсумки проходження практики студентами ІV курсу та магістрами ІІ курсу

Підсумки проходження практики студентами ІV курсу та магістрами ІІ курсу

Практика 4 пн та магістри 1

27.10.21 р. та 28.10.21 р. відбулися звітні конференції за результатами проходження виробничої педагогічної практики студентами спеціальності «Початкова освіта» ОС «Бакалавр» 4 ПН групи та виробничої переддипломної педагогічної практики студентами групи 2 МГПН.

Студенти-практиканти одностайно засвідчили значущість різних видів педагогічної практики у підготовці до майбутньої педагогічної діяльності. До речі, серед 29 студентів групи 17 є такими, що працюють на різних посадах у навчальних освітніх закладах. Це дозволяє їм усвідомлювати і перевіряти дієвість педагогічних постулатів, які засвоюються ними під час навчання в університеті.

Практика 4 пн та магістри 1