Підбиття підсумків практики «Перші дні дитини в школі»

Практ перші дні15.09.21 р. відбулася підсумкова конференція з педагогічної практики студентів ІІІ курсу спеціальності «Початкова освіта», яка тривала перший тиждень навчання в осінньому семестрі.

Такий вид практики зазвичай викликає величезний інтерес та професійне задоволення серед студентів, бо саме під час перебування в школі майбутні вчителі НУШ безпосередньо спостерігають та аналізують перші враження, емоції першокласників від шкільного життя. Студенти допомагають вчителям організовувати й проводити ранкові зустрічі, беруть учать у батьківських зборах,  спостерігають перші уроки в житті учнів.

Підсумкову конференцію проводили керівники-методисти з практики доценти кафедри педагогіки й методики початкового навчання Тесленко Т. В., Янковська І. М. та Себало Л. І.

Практ перші дні 2

Практ перші дні 1