Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра початкової освіти та інноваційної педагогіки Оголошення та події кафедри Зустріч із магістрами першого року навчання спеціальності «Початкова освіта»

Зустріч із магістрами першого року навчання спеціальності «Початкова освіта»

3 жовтня 2022 року кафедрою проведено зустріч зі студентами 1 курсу магістерського рівня (денної форми навчання) спеціальності «Початкова освіта». У зустрічі взяли участь завідувачка кафедри професор Олена Валеріївна Матвієнко, гарант освітньої програми доцент Оксана Григорівна Коханко, куратор доцент Ольга Миколаївна Лук'янченко.

зустріч Мг 1 к ПО 3.10.22 1

Олена Валеріївна привітала усіх студентів з успішним вступом на магістерський рівень, побажала продуктивного навчання та професійного вдосконалення здобувачам вищої освіти.

На зустрічі обговорили особливості освітньо-професійної програми «Початкова освіта» та навчального плану для магістерського рівня. Гарант освітньої програми Оксана Григорівна Коханко представила студентам опис змісту їх підготовки; проаналізувала доцільність усіх освітніх компонентів та педагогічних практик.

зустріч Мг 1 к ПО 3.10.22 1

Куратор Ольга Миколаївна Лук'янченко обговорила зі студентами особливості організації їх навчання в умовах воєнного стану в державі; питання оформлення індивідуальних графіків навчання для тих студентів, що працюють за спеціальністю.

Всі учасники освітнього процесу налаштовані на плідну роботу та високі результати.

Стаття у Facebook (↓)