ДЛЯ ВЛУЧНИХ ДУМОК: ВИКЛАДАЧІ СТУДЕНТАМ

Викладацький колектив кафедри педагогіки і методики початкового навчання на чолі з професором Матвієнко О.В. привітали студентів 1 курсу спеціальності «Початкова освіта» зі святом Дня працівника освіти, вручивши кожному студентові блокнот із зображенням символу, талісману їх майбутньої спеціальності, Мирона та девізом:

«Початківці перші всюди,
Будуть з нас чудові люди,
Будуть з нас учителі!
Україна назавжди!»

викладачі студентам ПО 30.09.22 1викладачі студентам ПО 30.09.22 2викладачі студентам ПО 30.09.22 2

викладачі студентам ПО 30.09.22 2

Саме блокнот є засобом для запису особистих вражень, міркувань, спогадів, рефлексії своєї діяльності, що є таким важливим для майбутнього вчителя Нової української школи.

викладачі студентам ПО 30.09.22 2

Символічно, що таке привітання здійснилося під час лекції зі «Вступу до професії: тренінгу особистісно-професійного розвитку», що викладає за авторською програмою доцент Лук`янченко О. М.

викладачі студентам ПО 30.09.22 1