Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра початкової освіти та інноваційної педагогіки Оголошення та події кафедри Секційне засідання Звітної науково-практичної конференції студентів і аспірантів НПУ імені М.П. Драгоманова «Освіта і наука 2021»

7 квітня 2021 року у рамках щорічної Звітної науково-практичної конференції студентів і аспірантів НПУ імені М.П. Драгоманова «Освіта і наука 2021» кафедрою педагогіки та методики початкового навчання було проведено секційне засідання в онлайн-форматі. Студенти бакалаврського та магістерського ступенів презентувати результати своїх науково-практичних досліджень.

Серед найактуальніших питань, що досліджують студенти спеціальності «Початкова освіта», сьогодні: дистанційне та змішане навчання учнів початкової школи, готовність вчителів до їх організації; робота з дітьми з особливими освітніми потребами та готовність вчителя до покращення такої взаємодії; формувальне оцінювання і особливості його здійснення у початковій школі; впровадження LEGO-технології у освітній процес НУШ; проблема булінгу у сучасній школі тощо.

секція ПН 2021 1

секція ПН 2021 2