Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра початкової освіти та інноваційної педагогіки Оголошення та події кафедри Педагогічна практика майбутніх учителів початкових класів у співпраці зі стейкхолдерами

Виробнича педагогічна практика у студентів ІІІ курсу спеціальності «Початкова освіта» за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти тривала 4 тижня (22 лютого – 20 березня 2021 р.).

Мета і завдання практики полягали в ознайомленні студентів з основними функціями педагогічної діяльності вчителя початкової школи, спостереженні і аналізі його діяльності на уроках та у позаурочний час та оволодіння уміннями підготовки та проведення уроків, виховних заходів тощо. Студенти мали змогу реалізувати отримані під час навчального процесу фахові та психолого-педагогічні знання і вміння. Продемонструвати вміння моделювати освітній процес, реалізовувати на практиці створені моделі та оцінювати їх ефективність.

практика ПО березень 2021 1

Напередодні практики 18.02.20 р. було проведено настановчу конференцію, де студенти ознайомилися із програмою практики, розподілом за базовими навчальними закладами та методистами. В конференції приймав учать представник від стейкхолдерів директор приватної школи дитячого розвитку «Золотий ключик» – Назаренко Л. О.

Практиканти були розподілені за провідними навчальними установами м. Києва у: гімназію № 117 ім. Лесі Українки, колеж ім. В. Сухомлинського №272, Ліцей № 38 ім. В. Молчанова, спеціалізовану школу з вивчення іноземних мов № 65, спеціалізовану школу № 106 та інш. Відповідальний за проведення практики на ІІІ курсі – доцент кафедри педагогіки та методики початкового навчання Янковська І. М.

По закінченню педагогічної практики було проведено підсумкову конференцію (25 березня 2021 р.) по результатам проведеної роботи  студентами. Кожен із студентів звітувався і демонстрував свої наробки у презентації.

Представники стейкхолдерів, а саме: заступники директорів із навчально-вихованої роботи у початковій школі Ліцею № 38 (Гумунюк О. М.), та спеціалізованої школи № 65 (Роман С. І.) відмітили гарну педагогічну підготовку наших студентів, їх старанність і відповідальність, щиру любов до дітей, а також висловили свої побажанні щодо удосконалення програми практики.

Важливо те, що студенти були задоволенні практикою і ще раз переконалися у вірному виборі своєї професії!

Інформацію підготувала

доц. Лук`янченко О.М.