Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра початкової освіти та інноваційної педагогіки Оголошення та події кафедри Презентація власних міні-досліджень особливостей математичної освіти різних країн від здобувачів 3 курсу спеціальності 013 «Початкова освіта»

Усе пізнається у порівнянні! Саме тому студенти 3 курсу спеціальності 013 «Початкова освіта» завершили вивчення предмета «Методика навчання математичної освітньої галузі» (викладач Кондратюк О.М.) презентацією власних міні-досліджень особливостей математичної освіти різних країн.

Про початкову освіту Австрії, Польщі, Німеччини, Італії, Франції і, навіть, Бразилії студенти із захватом розповідали з власного досвіду, адже складали доповіді на основі відвідування шкіл або зі спілкування з мешканцями цих країн. Кожен студент зміг знайти особливості навчання математики в іншій країні та порівняти це з власним досвідом, здобутим в Україні. А ще – відкрити для себе багато цікавих творчих ідей щодо викладання математики.

Тепер залишається використати їх в реальному житті.

Джерело: сторінка кафедри у Facebook

Кондратюк досл 7.06.22 3