Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра початкової освіти та інноваційної педагогіки Оголошення та події кафедри Підсумки вивчення спецкурсу «Основи розвитку критичного мислення молодших школярів» студентами 4 курсу спеціальності «Початкова освіта». Відгуки здобувачів

Завершено вивчення спецкурсу «Основи розвитку критичного мислення молодших школярів» студентами 4 ПН курсу спеціальності «Початкова освіта» (викладач – доцент Тесленко Тетяна Василівна). Під час лекційних і практичних занять студенти теоретично ознайомились із змістом і методикою роботи більше, ніж 40 стратегій розвитку критичного мислення, а також навчились практично планувати та конструювати уроки з різних освітніх галузей з використанням цих стратегій.

Відгуки і враження здобувачів на сторінці кафедри у Facebook

критичне мислення 6.06.22